Godišnja Skupština Udruženja

Godišnja Skupština Udruženja održana je 28. januara u Novom Sadu, tom prilikom, prisutnim članovima prezentovani su izveštaji o radu: Upravnog odbora,  škole Hahnemann,  Nadzornog odbora,  Registracione komisije i predstavnika Udruženja u ECCH. Nakon diskusije Skupština je usvojila navedene izveštaje. Na dnevnom redu bilo je i razmatranje Odluka o izmenama i dopunama Statuta, predlog izmena i dopuna  takođe je usvojen od strane Skupštine i možete ga pogledati na sajtu.

Nataša Pracaić i dr Dragana Blagojević upoznale su prisutne o trenutnom pravnom statusu homeopatije u zakonu i praktičnoj primeni zakona koji se nažalost razmimoilaze.

Zahvaljujemo se članovima koji su prisustvovali sastanku Skupštine Udruženja i svojim dolaskom omogućili dalji rad i funkcionisanje Uduruženja.

ODLUKA O IZMENAMA I DOPUNAMA STATUTA >>>

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: