GODIŠNJA SKUPŠTINA

Udruženja biće održana u Sremskim Karlovcima u Hotelu „Dunav“ 28. novembra sa početkom u 11 h.

Pozivamo vas da ostvarite svoje pravo i obavezu i da ravnopravno sa drugim članovima Udruženja učestvujete u radu Skupštine.

Nakon oficijelnog dela Skupštine Udruženje je organizovalo za vas POKLON PREDAVANJE Dr Manija Norlanda „Javno predstavljanje homeopatije“.

Imajući u vidu da homeopatija kroz medije neretko biva kontroverzno predstavljena, da  mnoge homeopate nisu spremne da na adekvatan način prezentuju homeopatiju u javnosti i da odgovore na provokativna pitanja od strane sagovornika koji su skeptici, zamolili smo dr Manija Norlanda, direktora “School of Homeopathy”  u Gločesteru,  da nam kao homeopata i stručnjak u oblasti brendiranje prenese svoja iskustva.

Zbog toga pozivamo sve homeopate i studente homeopatije  da prisustvuju Skupštini i da se svi zajedno uputimo u ovu osetljivu i bitnu temu za razvoj homeopatije.

Napomena: Prisustvo predavanju 28. novembra je besplatno.