JUBILARNA SKUPŠTINA

Udruženja za klasičnu homeopatiju „Hahnemann“ biće održana u Sremskim Karlovcima u Hotelu „Dunav“ 25. novembra 2017. godine. Oficijeni deo od 16 do 17 h. Svečani deo počinje u 17 h.

Pored dvadesetogodišnjice Udruženja obeležićemo i desetogodišnjicu postojanja i rada naše Škole.

IZBOR ČLANOVA UPRAVNOG ODBORA I NADZORNOG ODBORA

Skupština će delom biti i izborna, biraju se dva člana Upravnog odbora i jedan član Nadzornog odbora. Pozivamo vas da svoje kandidature, sa kratkom biografijom, dostavite na mejl Udruženja: homeons@gmail.com ili donesete lično u Udruženja do 15. novembra 2017. godine.

Pored oficijelnog dela Skupštine Udruženje je organizovalo za vas POKLON PREDAVANJE Prof. dr Vuka Stambolovića i još nekoliko iznenađenja.

Dođite da zajedno obeležimo 20 godišnjicu postojanja i rada Udruženja, i svojim prisustvom pokažemo zahvalnost svima koji su doprineli razvoju i opstanku Udruženja i homeopatije.