Multikongres Serbian Vision

Dragi članovi udruženja, koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da je Udruženje “Hahnemann” jedan od učesnika na predstojećem multikongresu Serbian Vision.

Naše predavanje i diskusija biće održani 17. maja  2015. godine od 12 do 14 h i od 14 do 16 h  u Hotelu Radisson Blue Old Mill u Beogradu, sala M1 (prizemlje)

17. maj, nedelja

12-13 h –  Predstavljanje Udruženja “Hahnemann” i predavanje “Homeopatija i iscelenje”, predavač Gordana Cvejić registrovani homeopata

13-14 h –  Predstavljanje Udruženja Praktičari Rekonekcije Srbije

14-16 h –  Podijumska diskusija “Alternativna medicina-holistički pristup zdravlju i pitanje legalizacije”

Posetite nas i na info pultu i pridužite nam se u predstavljanju homeopatije tokom celog trajanja multikongresa, 16. i 17. maja od 10 h

Odaberite vama zanimljive manifestacije iz programa U PRILOGU ili na sajtu (www.serbian-visions.rs/programi dođite.

„SERBIAN VISONOS“ prvi multikongres u Srbiji i festival civilnog društvahttps://exxpertapps-uploads.s3.amazonaws.com/upload/5bfa55fdad657d70dff7eafc259d4c05/image/Serbian_Visions_signature.jpg

multitematska manifestacija sa ukupno 60 događaja

16. i 17.maj 2015.godine, 10.00-20.00 časova

Hotel Radisson Blue Old Mill, Beograd

Ulaz na bilo koju od manifestacija je potpuno BESPLATAN

Preliminarni program u prilogu! Broj mesta je ograničen.

Sale se popunjavaju dok ima mesta. Na ulazu u hotel nalaze se i štandovi kompanija i nevladinih organizacija koje možete da posetite.

Ne propustite Serbian Visions, najveći festival civilnog društva u Srbiji!

Hotel Radisson Blu Old Mill se nalazi preko puta Beogradskog Sajma u ulici Bulevar vojvode Mišića br. 15. Koristeći gradski prevoz do nas mozete doći.

SUB_program_Serbian Visions_Subota_16.5.2015

NED_program_Serbian Visions_nedelja_17.5.2015