Seminar sa dr Mehešom Gandijem

Razumevanje tabele životinjskog carstva
Životinje predatori
Evolucija u pronalaženju homeopatskog sredstva unutar životinjskog carstva

15-17. novembar 2019.

Zadovoljstvo nam je da ponovo ugostimo jednog od naših omiljenih predavača dr Maheša Gandija. Ovog puta dr Maheš će nas povesti putem razumevanja životinjskog carstva sa posebnim osvrtom na životinje predatore i upoznati sa njegovim  ličnim  pogledom na evoluciju u pronalaženju homeopatskog sredstva unutar životinjskog carstva. Kao i na predhodnim seminarima dr Maheš će nam svoje znanje preneti putem teorijskog predavanja, prikaza video slučajeva i praktičnih saveta kako možemo primeniti ovo znanje u našoj homeopatskoj praksi.

Dr Maheš Gandi radio je kao psihijatar u Bombaju gde je predavao na raznim specijalističkim klinikama i univerzitetima. Upravljao je odeljenjem psihijatrije u renomiranoj klinici i objavljivao brojne udžbenike pre nego što se potpuno posvetio homeopatiji. Od 1992. godine blisko sarađuje sa dr Rajanom Šankaranom i drži predavanja za indijske i strane studente na akademiji The Other Song.

Dr Maheš Gandi je međunarodno tražen i priznat predavač. Iskoristite priliku da učite naprednu homeopatiju od iskusnog praktičara, predavača i inovatora.

Pridružite nam se!

Popust za članove Udruženja:

• koji su članovi neprekidno duže od 5 godina, popust 20% tj. 150 €
  • koji su članovi neprekidno 3-5 godina, popust 15% tj. 160 €
  • koji su članovi neprekidno 1-3 godina, popust 10% tj. 170 €

Popust važi za uplate do 18.10.2019. godine.

Prijave: telefonom +38121451567, +381216339600

e-mail: homeons@gmail.com

Uplate

• na tekući račun Udruženja, instrukcije za uplatu možete dobiti telefonom ili mejlom.
  • u Novom Sadu, u Udruženju za homeopatiju Hahnemann Jovana boškovića 7,
  • u Beogradu u „Perihard inženjeringu“, Tabanovačka 27, kod Autokomande

Jezik: engleski sa prevodom na srpski

Mesto održavanja: Hotel „Dunav“, Sremski Karlovci