Knjige

knjige1

41. "HOMEOPATSKA MEDICINA - PRINCIPI" DR MIRJANA ŽIVANOV I DR ANDREAS KELEMAN

42. "HOMEOPATSKA MEDICINA - NEVIDLJIVI UTICAJI" DR MIRJANA ŽIVANOV I DR STOJAN PRIMOVIĆ

43.  "HOMEOPATSKA DETOKS TERAPIJA" TON JANSEN

Nevidljivi-uticaji-pm homeopatska-medicina-i-principi-pm 44. Knjiga dr Tinusa Smita, tvorca Homeopatske detoks terapije, "Autizam, više od očaja" , izdavač: Udruženje "Hahnemann". autizam-vise-od-ocajaOdlomak iz knjige Sadržaj                   NOVO! NOVO! NOVO! naslovna-ton-jansen-2-deo-02Materijal sa seminara Tona Jansena "Homeopatska detoks terapija" - drugi deo izašao je iz štampe. Sa ovim izdanjem kompletirali smo štampani materijal na temu Homeopatska detoks terapija, tako da su vam sada dostupni: * Homeopatska detoks terapija - Udžbenik * Homeopstska detoks terapija - materijal sa seminara 1. deo * Homeopstska detoks terapija - materijal sa seminara 2. deo Sve materijale, u mekom povezu, možete nabaviti prostorijama Udruženja.