Seminar sa dr Mahes Gandi-jem

Novi, holistički pristup homeopatiji

Pristup koji integriše više različitih sistema

26-28. februar 2016. godine

Dr. Mahesh Gandi je svetski priznat psihijatar, predavač i lekar homeopata koji će na seminaru u Sremskim Karlovcima prikazati uživo jedinstvenu metodologiju uzimanja slučaja, prikazati dublji način razumevanja poremećaja i dati smernice za tretiranje i praćenje takvih pacijenata kroz duži period. Prikazaće i dokumentovane i verodostojne video snimke svojih pacijenata da bi se dobilo celokupno sagledavanje toka i ishoda lečenja metodom koja integriše više različitih sistema.

Razumevanje pacijenta za mene je jako važno, ali čak i to razumevanje podrazumeva određenu filozofiju jer i kada kažem da razumem pacijenta ja razumem određene teme i to sa evolutivne tačke gledišta. Ono što ja radim je evoluciono mapiranje i onda pokušavam da sagledam na kojoj tački evolucije se nalazi individua i svaka tačka evolucije ima drugačiju centralnu temu, koja je prilično jedinstvena i to nije nešto što se dešava u sadašnjem trenutku, to je tema koja se provlači kroz čitav život. Ja koristim mnoge, mnoge metode ali je ovaj evolutivni metod sveobuhvatan i sadrži čak i psihodinamiku i psihoalaizu.”

dr Mahes Gandhi

Dođite da zajedno učimo od dr Mahesa Gandija, redovnog predavača na Akademiji “The Other Song” u Mumbaiju, a slobodno  možemo reći jednog od najtraženijih učitelja homeopatije danas čije  bogato iskustvo i znanje nas uvek iznova inspiriše  za rad i učenje, a posebno njegova spremnost da ga velikodušno podeli sa nama.

Popust za članove Udruženja:

• koji su članovi neprekidno duže od  5 godina  popust 20% tj. 150 eura
  • koji su članovi neprekidno, 3-5  godina popust 15% tj.160 eura
  • koji su članovi, neprekidno, 1-3  godina  popust 10% tj. 170 eura

Popusti važe samo za uplate do 5.2.2015. godine

Prijave:

telefonom:

Uplate:

• u Novom Sadu: u Udruženju za homeopatiju „Hahnemann“,  Narodnog fronta 73, PC Atrium
  • Beogradu: u “Perihard inžinjeringu”, Kneginje Zorke 24, radnim danima od 8h do 17h

Jezikengleski sa prevodom na srpski

Mesto održavanja: “Hotel Dunav”, Sremski Karlovci